Суд зобов’язав міністра енергетики сплатити 76 тисяч гривень боргу за газ – Запоріжжя Інфо

Суд зобов’язав міністра енергетики сплатити 76 тисяч гривень боргу за газ

Галущенко заборгував за 2018−2019 роки, оскільки на його думку, лічильник газу зламався та показував завищені дані.

Міністр енергетики Герман Галущенко програв справу у Васильківському суді проти Київоблгазу, і тепер має виплатити 76 тисяч боргу за газ.

Про це стало відомо з судового реєстру.

У квітні минулого року Герман Галущенко подав до Васильківського міськрайонного суду Київської області проти (ТОВ) Київоблгаз Збут. Він просив визнати заборгованість за спожитий газ необґрунтованою, здійснити перерахунок оплати та відновити газопостачання, яке було вимкнене.

У судовому рішенні йдеться про те, що під час розгляду справи були паузи для надання сторонам можливості між собою вирішити суперечку. Для цього міністру потрібно було допустити представників облгазу до лічильника для перевірки правильності його роботи. За словами представників постачальника газу, Галущенко чи його представники не погоджували подібних дій.

Під час судових слухань також стало відомо, що у листопаді 2018 року після того, як цього абонента відключили від газопостачання, представники облгазу виявили ознаки несанкціонованого відновлення подачі газу – пошкодження пломбування на пристрої, що відмотує. Вони склали акт про порушення, який підписав один із представників Галущенка та його охоронець.

Суд також зазначив, що немає підстав не довіряти справжності цього акту. У вересні 2021 року суд прийняв бік Київоблгазу і зобов’язав міністра виплатити нараховану суму в повному розмірі.

Інстанція виставила Галущенку рахунок на 76 тисяч гривень.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com