
Українське відомство висловило свою двопартійну та двопалатну підтримку СШАМіністерство закордонних справ України привітало рішення Сенату і Палати представників США виділити фінансову допомогти на потреби української оборонної сфери.
Про це повідомляє пресслужба МЗС України. Як зазначається, 11 грудня Сенат США схвалив законопрокєт “Про витрати на потреби національної оборони США у 2021 році”. Документ також передбачає виділення Україні значного пакету допомоги, в тому числі збільшення коштів на закупівлю летального озброєння для потреб ЗСУ. Крім цього, закон передбачає посилення санкційного тиску “для протидії підривній діяльності РФ”.
“Ми високо цінуємо міцну двопартійну та двопалатну підтримку України у США, готовність стратегічного партнера України продовжувати практичну допомогу нашій державі у зміцненні її обороноздатності в умовах триваючої російської агресії”, – йдеться у коментарі МЗС України.