МВФ не надасть всі гроші Україні у 2022 році – Запоріжжя Інфо

МВФ не надасть всі гроші Україні у 2022 році

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує, що МВФ виділить Україні в 2022 році лише частину коштів з 2,2 млрд доларів. Отриманню всієї суми будуть перешкоджати проблеми з реалізацією програми Stand-By.

«Базовий сценарій Fitch передбачає часткове виділення решти — 2,2 млрд доларів коштів SBA наступного року», — йдеться в огляді.

При цьому аналітики агентства очікують фінансування інших міжнародних фінансових інститутів і доступ України до ринків єврооблігацій.

«Виконання решти вимог SBA багато в чому залежить від здатності президента Зеленського отримати парламентську підтримку свого законодавчого порядку денного», — йдеться в огляді.

У Fitch Ratings зазначають, що незважаючи на прийняття цьогоріч антиолігархічних заходів і заходів щодо судової системи і корупції, повільне завершення першого огляду програми SBA з МВФ підкреслює проблеми, що стоять перед президентом, в тому числі через несподівані зміни в роботі Конституційного Суду.

«Ризики реалізації політики частково виникають через вплив олігархів, йдуть від проросійських сил і судової системи», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, МВФ прийняв рішення про продовження програми Stand-By з Україною до червня 2022 року. Фонд виділив українському уряду 700 млн доларів кредиту.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що українська влада розраховує на кілька траншів МВФ до червня 2022 року. Ці кошти вже закладені в проект держбюджету.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.




ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com