Через ескалацію на кордоні з РФ агентство Fitch знизило прогноз щодо рейтингу України – Запоріжжя Інфо

Через ескалацію на кордоні з РФ агентство Fitch знизило прогноз щодо рейтингу України

В агентстві вважають, що повномасштабного військового конфлікту з Росією вдасться уникнути, а доступ України до зовнішнього фінансування дозволить у 2022 році пом’якшити наслідки важкої ситуації.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз довгострокового рейтингу дефолту емітента (РДЕ) України у валюті з “позитивного” на “стабільний” – до рівня “B”.

Про це повідомляється у прес-релізі агентства Fitch Ratings.

Зазначається, що ризики зовнішнього фінансування з часу попереднього огляду в серпні підвищили зокрема:

  • очікування більш тривалого періоду загострення напруженості у відносинах з Росією,
  • підвищений ризик конфлікту,
  • обмежені умови фінансування,
  • помірний відтік капіталу,
  • ослаблення міжнародних резервів.

“Існує високий ступінь невизначеності щодо найближчих стратегічних цілей президента Путіна, а ризик вторгнення, що виріс, показує тривалий період нарощування військ уздовж українського кордону, слабкі перспективи досягнення згоди за основними вимогами, сформульованими російською стороною і посилену підготовчу реакцію США”, – йдеться в повідомленні.

Fitch Ratings також зазначає, що прогноз “стабільний” частково показує базовий сценарій агентства, згідно з яким повномасштабного військового конфлікту з Росією вдасться уникнути, а дещо більший доступ України до фінансування МФО і на двосторонній основі разом з макростабільністю, зміцненням фіскальних і валютних резервів дозволить у 2022 році пом’якшити наслідки ситуації, що склалася.

“Однак ми очікуємо тривалий період підвищеної напруженості і ризику і бачимо дещо вищу ймовірність проведення більш обмежених військових операцій, таких як на Донбасі”, – уточнює агентство.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com